Загальнонаціональна молитва
Сьогодні в нашому закладі освіти відбулася Загальнонаціональна молитва до четвертої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну. У спільній тиші та єдності учні й педагоги схилили голови в молитві за мир, за наших захисників і захисниць, за всіх, хто віддав життя за свободу та незалежність держави. Учні 11-А класу підготувати виховний захід «На чатах свободи!», під час якого були роздуми про війну, її болісні наслідки для кожної родини, про зруйновані міста й долі, але водночас — про незламність, силу духу та віру в Перемогу. Учні показали, що сьогоднішнє покоління усвідомлює відповідальність за майбутнє країни та гідно несе пам’ять про подвиг нашого народу.
.jpg)