Візит на факультет іноземних мов ТНПУ
26 лютого учні 9-А класу та вчителі німецької мови Аліна Миколаївна Метенгер та Людмила Ярославівна Дмитрів ТЗОШ 16 імені Володимира Левицького мали чудову нагоду побувати на факультеті іноземних мов (Кафедра німецької філології та методики навчання німецької мови ТНПУ) Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, де ознайомилися з роботою кафедри німецької філології та методики навчання німецької мови
Під час зустрічі школярі дізналися більше про особливості вивчення німецької мови, перспективи навчання та можливості, які відкриває знання іноземних мов у сучасному світі. Завідуючий кафедрою факультету іноземних мов Микола Степанович Кебало та викладач, доцент Наталя Яремівна Бияк провели цікаву та пізнавальну екскурсію, познайомили учнів із навчальними аудиторіями та відповіли на численні запитання.
Особливо захопливою стала інтерактивна частина зустрічі від студентів,під час якої учні мали змогу поспілкуватися у дружній атмосфері та відчути себе справжніми студентами
Такі заходи допомагають учням краще зорієнтуватися у виборі майбутньої професії та мотивують до поглибленого вивчення іноземних мов.
Щиро дякуємо викладачам та студентам факультету іноземних мов за теплий прийом та цікаву зустріч! Сподіваємося на подальшу співпрацю
