Вифлеємський вогонь миру
Вифлеємський вогонь миру сьогодні завітав до Тернопільської ЗОШ І–ІІІ ст. №16 ім. В. Левицького.
З молитвою та щирим піднесенням пластуни принесли до нашої школи Вифлеємський вогонь миру — символ надії, добра і єдності, запалений у Єрусалимі. Ця свята іскра наповнила шкільні стіни особливою атмосферою тепла й спокою.
Відтепер Вифлеємський вогонь осяюватиме класи, кабінети та домівки усіх, хто сьогодні поніс його з собою, зберігаючи світло миру у серцях.
Щиро дякуємо пластунам за світлу та зворушливу зустріч!
.jpg)