Різдвяне диво
В Українському домі відбулося справжнє свято творчості - нагородили переможців щорічного міського конкурсу “Різдвяне диво”
З приємністю та гордістю повідомляємо, що наша школа здобула ІІІ місце у номінації «Різдвяний подарунок воїну».
Наш заклад на конкурсі гідно представили:
• Маланчук Тетяна Іванівна, вчитель технологій;
• Безкоровайний Валентин Ігорович, вчитель образотворчого мистецтва;
• учні школи Сеньків Матвій та Коваль Денис.
Представлена робота стала результатом спільної творчої праці педагогів і учнів, наповненої щирими емоціями, теплом сердець та бажанням підтримати воїнів, які боронять нашу державу.Під час церемонії міський голова Тернополя Сергій Надал наголосив, що «Різдвяне диво» вже давно переросло у добру міську традицію, яка щороку згуртовує громаду навколо спільних цінностей. Він підкреслив, що представлені роботи — це не просто різдвяні декорації, а справжні символи надії, любові та єдності, які мають особливу цінність у непрості для країни часи.
.jpg)