Ангели пам'яті 2026
20 лютого відзначаємо Тиху акцію "Ангели пам'яті 2026".
Акція проходить тому що Україна і світ вшановують Героїв Небесної Сотні.
Тернопільська Центральна дитяча бібліотека pазом із першокласниками Тернопільської загальноосвітньої школи №16 ім. В. Левицького зробили патріотичні витинанки "Ангелятка Пам'яті".
Це шана полеглим героям, кожен паперовий янгол символізує загиблих за Україну.
Ми об'єднанні пам'яттю і вірою в Перемогу.
